Doprava a platba zboží

Kdy a jak dostanu své zboží?

Po potvrzení objednávky, které vám bude zasláno na Vámi uvedený email, je objednávka platná a námi zaevidovaná. Zboží bude expedováno dle dodacích lhůt uvedených u jednotlivých výrobků.

DOPRAVA

nad 2.000 Kč a u akcí DOPRAVA ZDARMAZDARMA
ČESKÁ POŠTA140 Kč
TNT199 Kč

PLATBA

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ ZÁSILKY:

V případě zvolení platby při převzetí zásilky se kupující potvrzením objednávky zavazuje k převzetí dobírky a k uhrazení příslušné částky (platbu přebírá pošta nebo expresní služba). V případě ciziny dobírka není možná. Pokud zboží nebude kupujícím převzato, je povinen uhradit náklady na poštovné.

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET:

Vaše zboží bude odesláno po připsání příslušné částky na náš účet. Pokud neobdržíme platbu do pěti dnů po vypršení splatnosti faktury, objednávka bude automaticky zrušena. Číslo účtu je 192025359/0300, variabilní symbol je číslo objednávky.

PLATBA DÁRKOVOU POUKÁZKOU:

Máte možnost platit dárkovou poukázkou od společnosti SODEXO (FLEXIPASS, VITALPASS, DÁRKOVÝ POUKAZ). Platbu provedete zasláním poukázek v příslušné hodnotě na naší kontaktní adresu. V případě, že nechcete platit tímto způsobem celou částku, kontaktujte nás, platbu Vám rádi upravíme na více možností. V případě platby z Vašeho zaměstnaneckého účtu Vám rádi vystavíme fakturu.

Pokud se rozhodnete vyzvednout a zaplatit zboží na některé z našich poboček, můžete využít také platbu kartou BENEFIT PLUS, SODEXO, EDENRED, BENEFITY nebo GUSTO KARTA.

GARANCE BEZPEČNÉ PLATBY PLATEBNÍMI KARTAMI NA INTERNETU!

Jaké jsou výhody platby kartou?

  • Rychlost platby, která je uskutečněna cca do 5 sekund. Na rozdíl od platby převodem z účtu se nečeká na mezibankovní převod, který je až 3 dny a zboží není expedováno s několikadenním zpožděním, ale ihned.
  • V okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost.
  • Bezpečný a pohodlný způsob nakupování.

Je platba kartou bezpečná?

  • Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější celosvětová aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
  • Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance.
  • Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí za přítomnosti doručovatele. Jsou-li zjištěny zjevné vady zboží, za které se považují všechny vady zjistitelné při převzetí zboží, zejména porušení obalu, je kupující povinen s doručovatelem vyhotovit záznam o poškození při doručování. Kupující je v takovémto případě oprávněn zboží nepřevzít. Zjevné vady poté kupující neprodleně reklamuje u prodávajícího. Podmínkou takovéto reklamace je však doložení záznamu o poškození zboží během doručování podepsané doručovatelem. Při dodržení těchto zásad předejdete případným komplikacím s reklamací zboží poškozeného během doručování.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“,